Jsme s vámi již 17 let.

Naše rodinné centrum vzniklo v roce 2003 jako první a jediné místo v Karviné, které vytvářelo prostor pro setkávání  a trávení volného času rodin s dětmi. Hned na začátku byla naše vize jasná – místo, které bude přizpůsobeno i pro ty nejmenší děti, místo, kde nevadí hluk dětí, místo, kde se mohou rodiče setkávat, sdílet a rozvíjet svůj potenciál.

Za dobu své činnosti jsme vyzkoušeli mnoho věcí, dali vnik novým programům, umožnili maminkám na rodičovské dovolené rozvíjet svůj potenciál, nebo také pomohli změnit pracovní nasměrování. Aktivně jsme podporovali v Karviné vznik nových míst, které budou přátelská dětem (v rámci programu MPSV jsme administrovali ocenění Společnost přátelská rodině, která oceňovala organizace, které své provozovny přizpůsobovali rodinám s malými dětmi např. instalací přebalovacích pultů, dětských koutků v restauracích apod.). Naše kurzy od počátku vedly maminky, které přestože byly jiných profesí, se prostřednictvím našich programů našly při práci s dětmi,  u které nakonec i spolu s dostudováním pedagogického oboru nebo různých rekvalifikací, zůstaly :).

Jsme rádi, že se nám podařilo významným způsobem ovlivnit prorodinné vnímání a aktivity ve městě Karviná. Díky naší dlouhodobé činnosti, kdy první děti, které k nám chodily začínají matkami

V současné době nabízíme rodinám:

  • prostor pro setkávání, tedy hernu
  • prostor pro oslavy dětských narozenin, s vlastním zajištěním občerstvení
  • ? možná postupně i něco více 🙂